Goditet me sende të forta një 32-vjeçar në aksin Fushë Krujë-Thumanë

Një 32-vjeçar është dhunuar me sende të forta në aksin Fushë Krujë-Thumanë. Personi me inicialet D. P., 32 vjeç, është dëmtuar dhe po dërgohet në spital, për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po punon p...
Goditet me sende të forta një 32-vjeçar në aksin Fushë Krujë-Thumanë
Foto: Goditet me sende të forta një 32-vjeçar në aksin Fushë Krujë-Thumanë

Një 32-vjeçar është dhunuar me sende të forta në aksin Fushë Krujë-Thumanë. Personi me inicialet D. P., 32 vjeç, është dëmtuar dhe po dërgohet në spital, për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit dhe identifikimin e shtetasit tjetër të përfshirë.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 13.09.2023, në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë, një shtetas ende i paidentifikuar, ka goditur dyshohet me sende të forta, shtetasin D. P., 32 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe po dërgohet në spital, për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit dhe identifikimin e shtetasit tjetër të përfshirë.