Gjendet pa shenja jete një i moshuar në Elbasan

foto ilustruese

Një 74-vjeçar është gjetur i pajetë në Elbasan.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.09.2021, rreth orës 12:30, në banjot publike në sheshin “Gensher”, Elbasan, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi Q.S., 74 vjeç, banues në Elbasan.