Gazetari Eno Popi rezulton pozitiv me Covid-19

Gazetari Eno Popi i ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19.

Mësohet se ai është në karantinuar në shtëpinë e tij.

Sipas Top Albania Radio, ai e ka marrë përgjigjen e tamponit ditën e djeshme, teksa bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe pa simptoma.

Eno do të vijojë emisonin e tij në radio nga kushtet e shtëpisë, teksa ditët e karantinës do ti shkruaj në një ditar.