Fundoset pallati-Një çift nën rrënoja bën thirrje për ndihmë

Një pallat 6-katësh në Durrës është fundosur dy kate nën tokë, pas tërmetit të sotëm

Sipas burimeve në vendngjarje bëhet e ditur se në këtë objekt kanë qenë brenda dhe disa persona.

Mësohet  se një çift ndodhet ende nën rrënoja, në katin e dytë, i cili ndodhet tashmë nën tokë, thuhet  se çifti ka kërkuar edhe ndihmë./ apel.media