FSHF-ja bën publike çmimin e biletave për tifozët që do të jenë të pranishëm në ndeshjen me Poloninë

Kombëtarja shqiptare do të rikthehet sërish në fushë në tetor për tu ndeshur me Hungarinë në transfertë dhe do të presë Poloninë në shtëpi.

Për sfidën me Poloninë, FSHF-ja ka bërë publike nxjerrjen në treg të biletave për tifozët që do të jenë të pranishëm në “Air Albania”.

Kapaciteti do të vazhdojë të jetë 30% sipas masave të marra nga qeveria për rregullat anti-covid, ndërsa interesi pritet t’i jetë i madh pasi lufta për vendin e dytë sa vjen e bëhet më e fortë. Çmimet e biletave do të variojnë nga 10 mijë lek të vjetra deri në 180 mijë lekë në tribunën VIP.