Foto-Tërmeti. Meta e Rama në Vlorë

Presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama kanë qenë sëbashku për të kryer homazhe në Vlorë.

Pavarësisht krizës në politikë, ata janë bërë bashkë për situatën e rëndë që la tërmeti i së martës./apel.media