FOTO/ “SHPËRTHEN” Enca, ja çfarë na tregon

Këngëtarja seksi e estradës shqiptare ka goditur sërish me gjoksin e saj shpërthyes .

Enca ka publikuar disa foto , ku tërheq vëmendjen e fansave me bukurinë e saj.

Në fotot e saj të fundit, Enca ka treguar se sa seksi është dhe është shfaqur në një makinë.

Për ta tërhequr vërejtjen ajo i ka thënë fansave se “a keni pasur ndonjëherë Benz?”, duke aluduar në makinën Mercedes Benz, por pak fansave i ka interesuar kjo gjë./apel.media