FOTO/ Kylie Jenner i çmend të gjithë

Kylie Jenner është një nga vajzat më të bukura dhe të pëlqyera të showbizit.

Në rrjetin social instagram,Kylie ka publikuar disa foto nga koleksioni i saj më i ri për festat e fundvitit.

Mbretëresha e Instagramit i ka çmendur të gjithë fansat e saj teksa shfaqet e veshur me të kuqe.

Fotot e saj janë pëlqyer dhe komentuar masivisht,postet e të cilës kanë arritur mbi 1 milionë pëlqime./apel.media