Foto-Ku ka zë, s’është pa gjë: MC Kresha “djeg shaminë e baqarit”

Prej kohësh pritej që MC Kresha të pranonte lidhjen me bukuroshen misterioze dhe ai zgjodhi që ta zyrtarizonte lidhjen në mënyrën më zyrtare të mundshme, u martua!

Mësohet se sot Kresha ka “djegur shaminë e beqarit” dhe është martuar me Erzina Shehun.

Ndërsa bëhet me dije se të ftuar në dasmë, kanë qenë dhe shumë personazhe të ekranit, të cilët kanë ndarë momente nga dasma edhe në rrjetet sociale./apel.media