Demi Rose e tepron, tregon gjoksin vetëm me një pelerinë

Bukuroshja e kolme Demi Rose na ka befasuar sërish me fotot e saj shpërthyese dhe mjaft seksi. Ajo  është shfaqur në të brendshme tërësisht e zhveshur, por gjoksin e ka mbuluar me një pelerinë të tejd...

Bukuroshja e kolme Demi Rose na ka befasuar sërish me fotot e saj shpërthyese dhe mjaft seksi.

Ajo  është shfaqur në të brendshme tërësisht e zhveshur, por gjoksin e ka mbuluar me një pelerinë të tejdukshme.Komentet në foto të bukuroshes ishin të shumta, si zakonisht duke komentuar hiret e saj ./ old.apel.media