FOTO/ Brenda shtëpisë super luksoze të Kim Kardashian

Super vila e Kim Kardashian dhe Kanye West me vlerë 3.5 milionë , tani do të jetë në shitje.

Çifti ka futur për shitje banesen në qendër të Calabasas pas dy vjet jetese në të .

Dyshja kryesisht e përdorte atë si një hapësirë zyre për biznesin e tyre, i cili vazhdon të zgjerohet me aromat, linjat e bukurisë dhe madje edhe veshjet.

Hapësira e viles funksiononte kryesisht si zyrë, fotot e listave nuk ofrojnë shumë për të parë përtej hapësirës kryesore të jetesës. Sidoqoftë, një vështrim në renditjen me 3 dhoma gjumi, me 4 banjo, është më se e mjaftueshme për të njohur stilin minimalist, për të cilin Kardashian-Wests janë të njohur.

Për të arritur këtë pamje, Kim tha se ajo e stiloi zyrën me mobilje nga stilisti belg Vincent Van Duysen. Dallimet e vetme midis shtëpisë së Kim dhe zyrës së saj janë stilisti me të cilin ka punuar dhe skema e ngjyrave më të errëta.

Kjo e bën zyrën të qëndrojë në kontrast me atë që Kim e quan ‘manastiri minimal’,  në të cilin familja e tyre prej gjashtë personash aktualisht banon./apel.media

Ja  pamjet brenda vilës super luksoze të yllit amerikan Kardashian: