FOTO/ Bella Hadid shfaqet pothuajse toples

Bella Hadid është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo gjithmonë publikon foto provokuese , duke marrë kështu vëmendjen e ndjekësve të saj.

Modelja, së fundi ka publikuar dy imazhe, ku shfaqet gjysmë e zhveshur, teksa ka zbuluar pothuajse krejt gjoksin.

E veshur vetëm me mbathje dhe xhaketë, teksa nën të nuk mbante asgjë modelja duket mjaft joshëse./apel.media