Fëmija 3 vjeç aksidentohet nga efektivi i policisë në Durrës, dërgohet në spital

Një fëmijë 3 vjeç ka mbetur i plagosur në një aksident që ndodhi sot në mesditë në Durrës. Rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13 Durrës, shtetasi L. L., punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.