Emri-Të shtëna me armë zjarri në Klos:Plagoset një person

Pasdite e sotme janë regjistruar të shtëna me armë zjarri.Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Klos dhe si pasojë një person ka mbetur i plagosur. I plagosuri është identifikuar si Gëzim Zhuku, 68-vjeç dh...

Pasdite e sotme janë regjistruar të shtëna me armë zjarri.Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Klos dhe si pasojë një person ka mbetur i plagosur.

I plagosuri është identifikuar si Gëzim Zhuku, 68-vjeç dhe dyshohet se ky i fundit është  plagosur me armë  gjahu brenda shtëpisë  së  tij në  fshatin Fullqet.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të  lënduarit.