Elvis Naçi ndërmerr nismën e madhe/ Të bëhemi bashkë për të ndërtuar pallatet në Thumanë

Një ndër bamirësit më të mëdhenj të Shqipërisë, Elvis Naçi ka bërë thirrje që të bëhemi bashkë për të ndërtuar pallatet e shembura nga tërmeti në Thumanë.

Përmes një portimi në rrjetet sociale, Naçi ka publikuar numrat e llogarisë nga ku mund të kontribojnë të gjithë shqiptarët brenda dhe jashtë vendit.

Kujtojmë këtu se fondacioni i Elvis Naçit, përmes dhurimeve të shumta ka arritur që të ndërtojë shtëpitë e shqiptarëve të varfër.

Postimi i plotë:

NISMA E MADHE!

Ftojme te gjithe shqiptaret te behemi bashke per te ndertuar pallatet qe termeti shkaterroi ne Thumane, duke lene pas shume viktima. Te behemi bashke te lehtesojme dhimbjen qe familjaret humben te afermit e tyre, midis tyre femije… Ky eshte momenti qe shqiptaret te behen bashke, ne dhimbjen e madhe qe sot ka derrmuar Shqiperine tone te dashur…

https://www.gofundme.com/f/elvisnaci

Pay pal: [email protected]

Adresa e Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus

Adresse: Uetikon am See

Konto Nr.: 15-387081-5

IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5

Për çdo inforacion më kontaktoni ne nr tim të telefonit: +355674006161 /apel.media