Elvana Gjata injoron vajzën e vogël që tenton ti dhurojë një buqetë më lule

Festivali i RTSH është kthyer në një nga temat më të përfolura ditët e fundit. Shumë moderatorë, këngëtarë etj, kanë reaguar në lidhje me fituesen e këtij festivali. Pritej që fituesja të ishte Elvana...

Festivali i RTSH është kthyer në një nga temat më të përfolura ditët e fundit. Shumë moderatorë, këngëtarë etj, kanë reaguar në lidhje me fituesen e këtij festivali. Pritej që fituesja të ishte Elvana Gjata dhe jo Arilena Ara.

Së fundmi JOQ ka publikuar një video ku shihet një adhuruese e Elvanës, me lule në dorë ku kërkon t’ja dhurojë në momentin që festivali mbaron.

Mesa duket këngëtarja e ka injoruar vajzën e vogël, e cila e mërzitur fillon të qajë./old.apel.media