Edy Reja, pas ndeshjes me Hungarinë: “Tani është koha të përqëndrohemi në sfidën ndaj Polonisë”

Pas fitores ndaj Hungarisë, trajnieri skuadrës së kombëtares së futbollit Edy Reja, u shpreh se ekipi bëri punë të mirë dhe se kishin shumë mundësi.

Sipas Rejes, për ta, tani është koha të përqëndrohen në sfidën ndaj Polonisë.


Trajneri Reja shton se në çdo sfidë, ekipi hyn për të fituar.