E zë korrenti në tarracën e shtëpisë, humb jetën një grua në Tiranë

Një grua humbi jetën këtë të mërkurë në Tiranë, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Burime zyrtare të policisë thonë se ngjarja ndodhi në tarracën e banesës së viktimës, që ndodhet në afërsi të TEG-ut.

“Më datë 13.09.2023, në afërsi të TEG-ut, shtetasja L. M., 52 vjeçe, në tarracën e banesës së saj, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në një njoftim të Policisë së Tiranës.