E veshur me një fustan glamour, Emina Çunmulaj mahnit të gjithë me pamjen e saj në “Miss USA 2023”!

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, ka qenë anëtare e jurisë në kompeticionin e bukurisë në Amerikë “Miss USA 2023”, që u mbajt në në Grand Sierra Resort në Reno, Nevada.

Por e gjithë vëmendja ka qenë te paraqitja e saj.

Në një postim në Instagram, para se të niste konkursi modelja shprehet e emocionuar dhe se do e kishte shumë të vështirë për të vendosur se cila do ishe fituesja e kurorës për shkak se të gjitha konkurrentet ishin të bukura.