E PADËGJUAR -INDI/ Blen avionin dhe bën xhiro në qytet. Avioni i ngec poshtë urës

Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur ne Indi teksa avion ka ngecur poshtë një ure.

E gjithë kjo skenë është filmuar dhe bërë virale ne rrjetet sociale. Sipas raportimit të mediave ndërkombëtare, avioni ishte shitur dhe u bllokua në momentin kur po transportohej.

Pra në bord nuk kishte pasagjerë, ishte vetëm piloti.

Ndërkohë që pas kësaj ngjarje, Air India, publikoi një njoftim, duke siguruar se kompania nuk ka asnjë lidhje me incidentit, pasi avioni nuk ishte më në pronësinë e tyre.