E konfirmuar, ja kur do të vijë MALUMA në Tiranë

Maluma, këngëtari latin aq shumë i preferuar nga të gjithë ka një lajm të mirë për të gjithë ne adhuruesit e tij.Lajmi i cili bëri bujë në mediat shqiptare tashmë është konfirmuar, dhe madje është zbuluar edhe data e përformancës së tij, në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë.

 

Maluma do të jetë i pranishëm më datën 14 Mars, në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë, në kuadër të turneut të tij dhe festës së “Ditës së Verës”.

Kjo është konfirmuar edhe përmes një posteri që paralajmëron ardhjen e yllit latin që njihet për hite të shumta si “Hola Senorita”, “Que Pena”, “Chantaje”, “Mala Mia”, “Felices los 4”, “11PM” etj

Nëse se besoni, edhe në axhendën e koncerteve të Malumës është konfirmuar si koncert: