E FUNDIT/ Plagosje me thikë ne Tiranë, detajet e para

E FUNDIT/ Plagosje me thikë ne Tiranë, detajet e para

Sherr mes dy personave tek komuna e parisit plagoset rende me thike nje person.

Autori arratiset nga vendngjarja

I plagosuri eshte cuar tek trauma po i nenshtrohet nje operacioni.

Njoftimi:

Më datë 12.02.2024, rreth orës 11:55, në rrugën “Prokop Mima”, shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar.


Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.