Dy javë në koma, ndërron jetë e aksidentuara në  Elbasan

Elda Samurri 20- vjeçarja e cila mbeti e plagosur në një aksident në  Krastë të Elbasanit dy javë më parë sot ka ndërruar jetë.

Ajo u përfshi në një aksident fatal dy javë më parë, ky aksident i shktoi fillimisht gjendje kome, e më pas i mori jetën.

Sipas të dhënave vajza ka qenë pasagjere në një automjet që ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurat anësore të rrugës./ apel.media