Dua Lipa ndan fotot e reja nga momenti i marrjes së nënshtetësisë shqiptare

Presidenti Begaj priti sot artisten e famshme tashmë në të gjithë botën dhe vlerësoi talentin e saj, si dhe angazhimin e saj në mbështetje të kauzave sociale. Së fundmi edhe vet artistja ka ndarë imaz...
Dua Lipa ndan fotot e reja nga momenti i marrjes së nënshtetësisë shqiptare
Foto: Dua Lipa ndan fotot e reja nga momenti i marrjes së nënshtetësisë shqiptare

Presidenti Begaj priti sot artisten e famshme tashmë në të gjithë botën dhe vlerësoi talentin e saj, si dhe angazhimin e saj në mbështetje të kauzave sociale.

Së fundmi edhe vet artistja ka ndarë imazhe në Instagram duke u shprehur falënderuese dhe e nderuar.

”Faleminderit President Bajram Begaj dhe Kryetarin e Komunës @erionveliajper këtë nder ~ mora shtetësinë time shqiptare!! ~ faleminderit, po ndihem shume krenare.”, ka shkruar ajo.