‘Dobësohu pak’, këngëtarja shqiptare i jep përgjigjen epike ndjekëses

Ronela Hajati vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale duke postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Në fotot e fundit Ronela shfaqet duke pozuar me rrobabanjo rozë dhe komplimentat kanë qenë të shumta.

Mirëpo mes komenteve Ronelës i ka rënë në sy një ndjekëse që i thotë të dobësohet.

‘Dobësohu pak zemër se më super dukesh’, i shkruan komentuesja ndërsa Ronela i thotë që ‘nesër’ do dobësohet, pra që as ka ndërmend të ndryshojë për sy të komentuesve.