Dibër/ Makina përmbyset buzë përroit, humb jetën një 20 vjeçar

Aksidentet në vend sa vinë e shtohen. Pak minuta më parë një makinë është përmbysur në fshatin Melan të Dibrës. Si pasojë një 20 vjeçar ka gjetur vdekjen.

Dibër/Informacion paraprak:

Sot, rreth orës 14:15 në rrugën dytësore të fshatit Melan, shtetasi R.K., 18 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Golf”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe mjeti ka dalë nga rruga. Si pasoje e aksidentit ka humbur jetën pasagjeri shtetasi A.S., 20 vjeç.