Demi Rose çmend rrjetin me videot e saj provokuese

Modelja bombastike Demi Rose ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj me videon më të fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.

Rose ka ndarë me ndjekësit e saj disa video ku shihet duke marrë tretmane për trupin dhe fytyrën e saj.

Ajo shihet e shtrirë në krevatin e klinikës dhe ka inçizuar veten duke marrë masazhe në këmbët e të pasmet e saj./apel.media