Çmend rrjetin e  instagramit blogerja e famshme braziliane, Raiza Marinari

Raiza Marinari, blogerja braziljane është në topformë edhe pse shtatzanë.

Ajo së bashku me mikeshat e saj modele kanë pozuar për linjën më të fundit të veshjeve të saj, kryesisht për mbrëmjet e verës buzë detit. Blogerja është në pritje të ëmbël të një djali festë të cilën e ka ndarë në llogarinë e saj në instagram më bashkëshortin dhe familjarë e miq.
Marinari është një nga të rejat e Brazilit që është investuar kryesisht në promovimin e stilit gazmor të veshjeve për të rinj e të reja. Ajo ndiqet në masë nga shumica e të rinjve kudo në botë jo vetëm në Brazil.