Calhanoglu, i falur nga tifozët e Milanit/ “Më duan dhe kur i takoj më kërkojnë foto”

Mesfushori që kaloi merkaton e verës nga Milani tek Interi nuk e kthen kokën mbrapa, mendon vetëm për ngjyrat zikaltër:
“Erdha këtu sepse më pëlqen të përballem me sfida të reja. Derbi? Nëse shënoj gol do të bëj atë që kam bërë gjithmonë. Pra, do të festoj”