Blendi Fevziu publikon foton me flokë të para 25 viteve, ja si dukej ai

Blendi Fevziu është ndër gazetarët më në zë të kohës, shumë i aftë dhe i zoti. Jemi mësuar ta shohim në ekran dhe pamja e tij pa flokë na është fiksuar prej kohësh.

Por si ka qenë ai para 25 vjtesh? Këtë e ka zbuluar vetë Fevziu në postimin e fundit në “Instagram” ku ai shfaqet ndryshe nga se e shohim ne.

Menjëherë na ra në sy detaji i flokëve. /apel.media