Beyonce i mahnit të gjithë, ja si duket …

Këngëtarja e njohur, Beyonce, ka marrë vëmendjen e të gjithëve në përurimin e studiove të Tyler Perry.

Ajo ka marrë pjesë atje së bashku me të shoqin e saj.

Beyonce duket shum seksi dhe mjaft joshëse  me fustanin e saj, duke treguar më së miri format trupore./apel.media