Berisha: Narkoflota sjell fidanët dhe merr drogën në Kukës

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një avion të vogël të tipit privat I cili sipas tij është narkoflota që transporton drogë.

Kjtojmë se sot një tjetër media opozitare ka denoncuar faktin se prej një jave sistemi TIMS në vend nuk funksionon.

Berisha statusi plotë :

“Narkoflota sjell fidanet dhe merr drogen ne Kukes! sb

Narkoflota sjell fidanet dhe merr drogen ne Kukes! sb

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 24. Mai 2020