Bebe Rexha publikon imazhin që bën krenar gjithë shqiptarët: Wow sa bukur

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjithë botën. Ajo e ka treguar edhe një herë hapur se është shumë krenare që është shqiptare.

Ajo kurrë nuk e ka mohuar se nga vjen dhe madje këtë gjë e ka shfaqur me krenari të madhe. Së fundmi në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ajo ka postuar një video ku valëviteshin disa flamuj kombëtar shqiptar në rrugët e Amerikës.

Në këtë video këngetarja dëgjohet duke thënë:

Wwww, sa bukur.’’

Ky veprim i Bebe Rexhës i ka bërë krenarë shqiptarët, kudo që NDODHEN./apel.media