ASAP Rocky poston momente të rralla familjare me Rihannën dhe dy djemtë e tyre

Sipas People, ylli 36-vjeçar i popit dhe reperi 35-vjeçar organizuan një festë private në Color Factory në New York City të shtunën, më 11 maj.
ASAP Rocky poston momente të rralla familjare me Rihannën dhe dy djemtë e tyre

Këngëtarja Rihanna dhe reperi ASAP Rocky kanë postuar foto nga momentet e tyre familjare si prindër të dy fëmijëve. Mirëpo, me rastin e ditëlindjes së dytë të djalit të tyre të parë, RZA, reperi ka postuar në Instagramin e tij një sërë fotosh, në të cilat dy yjet e skenës botërore tregojnë edhe djalin e tyre 9 muajsh Riot. 

Sipas People, ylli 36-vjeçar i popit dhe reperi 35-vjeçar organizuan një festë private në Color Factory në New York City të shtunën, më 11 maj. Të pranishëm ishin producenti Presidenti Hitkidd dhe gruaja e tij dhe artistja e grimit Jasmine B. Cook, e njohur edhe në botën e artit si Jazzy B.

Në llogarinë e tij në Instagram, Hitkidd ka postuar video dhe foto nga festa e fëmijëve me Rihannën duke u argëtuar me fëmijën e saj më të vogël në krahë.