Ariana Grande anullon koncertet për shkak të sëmundjes

Ylli i muzikës pop, Ariana Grande, është dashur të ndërpresë turneun ‘Sweetener’, në mënyrë që t’i përkushtohet shëndetit. Ajo postoi në Instagram se ishte e sëmurë dhe ka treguar për fansat se ka për...

Ylli i muzikës pop, Ariana Grande, është dashur të ndërpresë turneun ‘Sweetener’, në mënyrë që t’i përkushtohet shëndetit.

Ajo postoi në Instagram se ishte e sëmurë dhe ka treguar për fansat se ka përjetuar dhimbje të mprehta qëkur performoi në Londër.

Ajo njoftoi sot se gjendja e saj po përkeqësohej dhe se do të duhet të anulojë performancën në Lexington, Kentucky.

Sido që të jetë, nuk janë mësuar detaje lidhur me gjendjen shëndetësore të këngëtares apo se për çfarë sëmundje është fjala./old.apel.media

Cili është reagimi juaj?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Bota

Propaganda ruse dhe serbe rrezikon Malin e Zi

Analistët në Mal të Zi thonë se Serbia dhe Rusia po zhvillojnë një propagandë të fuqishme, duke ndër...

Bota

Tentuan të sulmonin me thika tifozët shqiptarë, policia gjermane arreston 50 ita...

Shërbimi parandalues ​​i forcave të policisë gjermane ndaloi 50 tifozë italianë në Dortmund pak orë ...

Bota

Vapa ekstreme pushton këtë vend, deri më tani 125 persona kanë ndërruar jetë

Temperaturat e larta që kanë prekur Meksikën kanë rezultuar në vdekjen e 125 personave në mbarë vend...

Kryesore

Moti sot, 16 Qershor 2024

Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin por nuk do të mungojnë vranësirat kalimtare të...

Kryesore

Horoskopi ditor, 16 Qershor 2024

Dashuria në plan të parë. Kjo është periudha ideale për të shprehur pasionin e pa-rezervë për të das...

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit. Duke vazhduar përdorimin e kësaj faqeje, ju pranoni përdorimin e cookies. Ju lutemi rishikoni Politikën tonë të Privatësisë për më shumë informacion se si i trajtojmë të dhënat tuaja.