Angelia Jolie shkëlqen në tapetin e kuq me pesë fëmijët e saj

Ata ishin padyshim familja më interesante në tapetin e kuq. Të hënën në mbrëmje, Angelina Jolie u shfaq me pesë nga gjashtë fëmijët e saj në premierën e filmit të saj të ri “Eternal”. Në filmin blockbuster të Marvel ajo luan superheroin Thena, e cila lufton kundër armiqve të “Të Përjetshmit”.

Por pothuajse më emocionuese sesa filmi ishte pamja e pasardhësve të aktores. Lehtë për tu parë për të gjithë, fëmijët e lezetshëm të dikurshëm janë bërë adoleshentë elegant dhe me vetëbesim!

Jolie eci në tapetin e kuq në Los Angeles me Maddox , Zahara, Shiloh dhe binjakët Knox dhe Vivienne, ndërkohë që Son Pax mungonte. Dy djemtë që ishin pranë saj mbanin kostume elegante të zeza, ndërsa vajzat Vivienne dhe Shiloh, si Mama Angie, mbanin veshur fustane me tone natyrale.

Zahara, megjithatë, shkëlqente plotësisht në argjend. Veshja e saj të kujtonte mantelin e modës Elie Saab që Angelina Jolie kishte veshur në Oscar në vitin 2014.