Angela Martini i surprizon të gjithë, promovon librin e saj të parë

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini, ka  promovuar librin e saj të parë, me titull “Dashuri,shpresë,dritë.

Ajo ka zgjedhur që këtë libër, i cili flet mbi jetën e saj ta botoj fillimisht në gjuhën shqipe.

Gjithashtu Martini ka zgjedhur që ta promovojë librin e saj në emisionet Opinion dhe Rudina.

 “Dashuri, shpresë, dritë” do të firmoset nga vetë Angelina në panairin e librit që po zhvillohet këto ditë në Tiranë./apel.media