Alketa dhe Noyzi çfarë po kurdisin

Alketa Vejsiu vjen ndryshe. I largohet modermit dhe zgjedh melodinë. Mesa duket Vejsiu dëshiron të eksperimentojë dhe në instagram ka publikuar foto me legjendën e hip hopit shqiptar, Nozyn I cili ësh...

Alketa Vejsiu vjen ndryshe.

I largohet modermit dhe zgjedh melodinë. Mesa duket Vejsiu dëshiron të eksperimentojë dhe në instagram ka publikuar foto me legjendën e hip hopit shqiptar, Nozyn I cili është edhe një nga këngëtarërt më të paguar për momentin në Shqipëri. Alketa ka publikuar në Instagram një foto me reperin Noizy dhe thotë se po mendojnë të sjellin një projekt së bashku.

A është këngë apo modë nuk dihet ende, pasi Alketa Vejsiu ka edhe biznesin e saj të veshjeve, Klass.

Ajo shkruan: “Fansat e Noizy në instamessage-in tim po bëjnë namin! Noizy ishte shumë mirë! Ju do shumë! Ka ca superprojekte që do t’ju kënaqin pa masë! Dhe ka bërë me dashuri një dhuratë për ju që do ta keni gati shumë shpejt!”/old.apel.media