Aksioni në Tiranë, kush janë të arrestuarit e tjerë, 7 efektivë policie në pranga

8 persona janë vënë në pranga mbrëmjen e sotme nga urdhër-arrestet e lëshuara nga SPAK. Mes të arrestuarve sot janë 7 efektivë policie. 

SPAK gjithsej ka lëshuar 11 urdhër-arreste. Në kërkim është shpallur Ervin Mata, ndërkohë që në pranga ka rënë dhe Erzen Breçani së bashku me djalin e tij Eralbi Breçani. Mes efektivëve të arrestuar edhe edhe shefi i Krimeve në Komisariatin numër 6, Dedjan Gjoni.