Aksident/Pëplaset për vdekje këmbësori

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Sukth-Maminas.

Sipas të dhënave paraprake mësohet  se një makinë ka përplasur për vdekje një të moshuar identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Për momentin ende nuk dihet as shkaku që çoi  në këtë aksident fatal.

Autoritetet kanë mbërritur në vendngjarje dhe  janë duke punuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes./ apel.media