Aksident nga pakujdesia në Kamëz/ Qytetari bën apelin e fortë

Mëngjesin e sotëm në Kamëz është aksidentuar një shtetas i cili ishte duke drejtuar një motocikletë teksa  është përplasur.

Ai ka marrë plagë të shumta dhe është çuar me urgjencë në spital.

Pakujdesia duket se ka shkaktuar edhe aksidentitn që i ka rezikuar jetën, ndërsa nje shtetas i gjendeur pranë në vendngjarje shkruan:

“Bulevardi blu shkolla ibrahim rugova aksidenti ndodhi per fajin e kti ce eshte i shtrir ne tok Ju lutm bej thirrje ce gjith ato ce kan bicikleta motocikleta motorr ju lutem ecni anash dhe mos dilni para makinave se merrni vetn ne qaf flm jeta eshte qef.”