Aksident në tunelin e Skërficës, të lënduar dhe dëme materiale

foto ilustruese

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditën e sotme, në dalje të tunelit të Skërficës në rrugën Kardhiq-Delvinë.

Mësohet se ka vetëm të lënduar lehtë, si dhe dëme materiale.

Policia është në vendin e ngjarjes për të kryer veprimet hetimore dhe për të sqaruar rrethanat e aksidentit.

Vijon…