Aksident në Tiranë, plagosen dy persona

Një tjetër aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në aksin Tiranë-Durrës. Një makinë tip “BMW” është përplasur në rrethana ende të paqarta me një automjet tip “Opel”. SI pasojë kanë mbetur të pl...
Aksident në Tiranë, plagosen dy persona
Foto: Aksident në Tiranë, plagosen dy persona

Një tjetër aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në aksin Tiranë-Durrës. Një makinë tip “BMW” është përplasur në rrethana ende të paqarta me një automjet tip “Opel”. SI pasojë kanë mbetur të plagosur lehtë drejtuesit e mjeteve.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rastit.