Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, nuk ka të lënduar

Burime për Apel.Media bëjnë me dije se një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Kryqëzimin e Yberishtit, në Tiranë.

Dy makina janë përplasur dhe si pasojë ka vetëm dëmtime materiale.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

Policia ndodhet në vendëngjarje.