Aksident në Milot/ Mjeti përplaset me furgonin, dy të plagosur

ilustrim

Dy automjete janё pёrfshirё nё njё aksident nё aksin rrugor Milot-Rubik.

Një furgon është përplasur me një makinë dhe për pasojë kanë mbetur të plagosura 2 vajza.

Ngjarja ndodhi nё “Rrugёn e Kombit”, ndërkaq dy vajzat- shoferja dhe pasagjerja në mjet- ndodhen në gjendje kritike për jetën.