Aksident në aksin Milot-Mamurras- Lëndohen dy persona

Dy persona kanë mbetur të lënduar  pasditen e sotme, kjo si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Mamurras. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të Patoku, teksa në aksi...

Dy persona kanë mbetur të lënduar  pasditen e sotme, kjo si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Mamurras.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të Patoku, teksa në aksident janë përfshirë dy automjete, një mjet tip “Benz” dhe “Volswagen”.

Ndërsa bëhet me dije se policia ka shkuar në vendngjarje, mirëpo ende nuk ka të dhëna mbi gjendjen e të plagosurve./old.apel.media