Aksident mes 3 automjetesh në Tiranë, plagoset rëndë 1 person

ilustrim

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Sipas informacioneve zyrtare, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dervish Hima”, ku janë përfshirë në përplasje 3 mjete.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar pasagjeri i njërit prej mjeteve shtetasi S.V., i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.