Afërdita në akrep/ Pasione nën hijen e mistereve
Aferdita e le shenjen e marredhenieve dhe ekuilibrave dhe futet sot ne dt 11 Shtator ne Akrep.
Do qendroj deri ne dt 7 Tetor dhe pozicioni do jete i dobet Ne kete rrugetim nuk do te thote qe nuk ka ndjenje Madje rendesa e madhe e ndjenjave sjell veshtiresi pasi ndjenjat tentojne te prekin thelbin e Shpirtit.
Do perkushtohemi apo do leshohemi ne ndjenjat erotike.
Pasioni do jete i madh i fshete dhe i pa shprehur. Por xhelozia akoma me e madhe
Pasioni i krimit apo krimi i pasionit tani do jetejne kohen e tyre te arte.


Dashi
Nje ndjenje e forte pasionante do ju shtyj drejt nje lidhje ku do kerkoni kontaktin fizik dhe shpirteror duke vuajtur si drame erotike cdo moment Por do jete e juaja gjithsesi si periudhe Do kerkoni siguri erotike dhe ekonomike
Demi
Duhet te rregulloni problemet tuaja pasi koha nuk ju pret me Mund te mos keni mundesi te tjera per te rregulluar nje marredhenie Do te keni lajme te mira persa i perket nje udhetimi Kujdes nga xhelozia e tepruar
Binjaket
Jeta e perditshme juaja do jete e mbushur me sharm dhe urrejtje Nuk do kete gjera te mesme as ne punen tuaj O e doni nje gje ose do ta urreni nje gje Do favorizoheni nga nje lidhje erotike ne pune
Gaforrja
Fillon periudha me pasionante per ju dhe me erotike. Por nderkohe do nxirrni ne pah gjithe pasigurite e se kaluaraes apo te qenies tuaj ndaj partnerit duke u bere shume te ngjitur ose protektiv ndaj edhe femijeve.
Luani
Nje ngarkese e madhe emocionale do filloj te ndikoj ne familjen tuaj Ndjenjat apo inatet do ti mbani te pashprehura brenda vetes Favorizoheni ne nje marrdhenie erotike ne shtepine tuaj apo ne nje bashkjetese Ne femer do shkaktoj trazira ne shtepine tuaj Kujdes insektet si akrep nese keni shtepi ne fshat apo te vjeter.
Virgjeresha
Nje mbeshtetje e forte fillon nga sot ne realizimin e qellimeve tuaja Do keni nje gjuhe qe do preki me shume force dhe helm ata qe nuk duan tju degjojne por qe do arrij atje ku duhet .Do keni nje njohje te mire erotike ne nje udhetim te shkurter.


Peshorja
Nga sot fillon nje periudhe me interesante per shenjen tuaj ne lidhje me ekonomine dhe dashurine. Tashme ju do arrini te mblidhni copat tuaja te thyera shpirterore dhe ekonomike.
Akrepi
Ne shenjen tuaj Aferdita mund te sjell edhe shume ndjeshmeri por edhe shume sharm dhe mundesi Nese keni pervoj mund ta ktheni kete faze ne favorin tuaj ne jeten personale dhe ertike por edhe ekonomike
Shigjetari
Do tentoni te mbani brenda jush disa mistere dhe fshehtesi qe lidhen me ndjenjat apo projektet e punes Cdo veprim tashme do ta beni ne erresire dhe ne heshtje totale
Bricjapi
Nje mik apo nje shok do ju vij shume afer ne kete periudhe dhe ndoshta aty do gjeni mbeshtetje dhe ndjenja qe doni te shprehni dhe te jepni
Ujori
Kjo do jete periudha me e pergjegjshme nga ana juaj ne lidhje me ndjenjat apo krijimin e nje ambjenti ku mund te arrini nje sukses ne karriere dhe ne jeten personale
Peshqit
Aferdita ne Akrep ju afron me shume me persona qe i keni large dhe qe ndjenajt e forta i sjellin prane jush ose juve ju cojne prane tyre Nje ndryshim i madh ne jeten personale ju vejn nga nje person qe ju terheq si me magnet kudo qe te jeni. / Apel.Media