Adi Krasta rikthehet në ekran

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një televizion në Kosovë. Drejtori i T7 në Kosovë, Berat Buzhala ka dhënë lajmin e rikthimit të Krastës në ekran,

I ftuari i parë për Adi Krastën do të jetë Kryeminstri në ikje, Ramush Haradinaj.

“Sonte ne T7 fillon nje emision i ri 🙂. Presidenti e mbane fjalen: Ftesa e realizuar per nje gazetar te njohur shqiptar te perndjekur nga Edi Rama ne Shqiperi per t’u bere pjese e T7’shit eshte bere realitet. Emisioni i tij fillon ne ora 21.00. Liri e plote editoriale. Per cdo kend dhe per kudo. Liri te plote per te kritikuar qeverine e Shqiperise, ate te Kosoves, te Maqedonise, te Turqise, te Amerikes. Qendroni para T7’shit sonte 🇽🇰🇦🇱 Asnje dore e asnje politikani nuk eshte aq e gjate dhe aq e fuqishme sa te mberrije deri ne Express dhe T7”, shkruan Buzhala./apel.media