A pati një ‘krizë’ në çift pas daljes nga BBV? Luiz Ejlli flet për marrëdhënien me Kiara Titon

Luizi sot ishte i ftuar në “Shqipëria Live”, teksa ka folur shumëçka.
Këngëtari ka folur edhe për raportin e tij me Kiarën. Ai tha se nuk i lexon aspak lajmet ku thuhet se marrëdhënia e tyre është ftohur.

Pas daljes nga “BBVA”, ai tha se ka nevojë të rrijë vetëm me Kiarën dhe me njerëzit që ai do.